--- ---
www.ddg.com.pl
wot
---
1Maj


--- ---
home
programTv
graffiti
galeria
---
1MAJA, CZYLI WIRTUALNE SPOTKANIE W INTERNECIE!
chaotyczno-anarchistyczny program tv-netowy

Internet to - społeczność. Społeczność abonentów porozumiewajacych się ze sobą z dowolnego miejsca za pomocą komputerów i połączeń telefonicznych po cenie lokalnych rozmów. W Polsce korzysta się z dostępu do internetu głównie w miejscu pracy lub nauki. Zdecydowanie mniej ludzi ma dostęp do sieci w domu - co jest dostrzegalne w czasie wolnych od pracy dni, kiedy aktywność w sieci w widoczny sposób maleje. Internet jednak to nie tylko miejsce informacji i konfrontacji w godzinach pracy. To także sposób na relaks i "plemienną" aktywność - o czym nie trzeba przekonywać nie tylko tych którzy z sieci korzystają.

Osoby, które 1-go maja będą spędzać przed telewizorem, a może i przed komputerem, zaproszamy do współudziału i wirtualnego współtworzenia programu pod tytułem "PIERWSZOMAJOWE SPOTKANIE W INTERNECIE". Program emitowany będzie w ciągu dnia w dziesięciu 10-15 minutowych blokach.

Scenografia (videomontaż) powstawać będzie w trakcie programu z pomocą sugestii i pomysłów nadsyłanych przez widzów. W scenografii wykorzystywane będą m.in. szkice projektów, rysunki, grafiki, zdjęcia, teksty, strony WWW nadesłane w trakcie programu, które równocześnie utworzą wirtualne graffiti prezentowane na stronach WWW w internecie pod adresem: http://www.ddg.com.pl/maj/graffiti.html

Najlepsze projekty będą indywidualnie przedstawiane w trakcie programu i nagradzane.


   

INTERNAUCI WSZYSTKICH KRAJÓW... PODŁĄCZCIE SIĘ :-)

HOME PAGE   PROGRAM TV   GRAFFITI   GALERIA   HYDE-PARK  


--- --- ---
Graphics (c) '97 Maga Donajski and Internauts, HTML (c) '97 by Julo Donajski
  www.ddg.com.pl WELCOME | TABLE OF CONTENTS
COPYRIGHT (C) 1997. ALL RIGHTS RESERVED